ΒΟΛΕ'Ι'- Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ:

ΕΚΠΡΟΣΟΠΟΣ ΛΕΣΒΟΥ: ''Α.Ο.ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ''
                                                                                                                
ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΤΟΥ Α.Ο ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ:
Ο Α.Ο.Μ . ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ ΣΤΟΝ 1ο'' ΟΜΙΛΟ ΤΗΣ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΕ
ΔΥΝΑΤΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΥΝΑΤΟ ΚΑΙ
ΣΥΝΑΡΠΑΣΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΧΩΡΙΣ ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΦΑΒΟΡΙ
ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΣΤΗΝ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.
ΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΞΗΣ ΟΜΑΔΕΣ:
     Ο.Π.ΡΕΘΥΜΝΟΥ.     Γ.Σ.ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ.       Α.Ο.ΠΟΛΙΤΕΙΑ.
  
                                                                                                                           
      Γ.Σ.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ.                Ο.Φ.Η.                   ΙΩΝΙΚΟΣ Ν. ΦΙΛ.
  
                                                                                                                           
       Α.Ο.Ν.Σ.ΜΙΛΩΝ.      Α.Ο.ΠΑΛΗΝΗΣ.          ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ.
  
                                                                                                               
                      Α.Ο ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ.                             
                                                                                                                            

ΕΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ:

[ 1η'' ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ] ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ:

Ο.Π.ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ: 1-3. ΣΕΤ.

ΙΩΝΙΚΟΣ Ν. ΦΙΛ. - Ο.Φ. Η: 3-0. ΣΕΤ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Γ.Σ. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ: 3-0. ΣΕΤ.

ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ -  ΑΟ ΠΑΛΗΝΗΣ:0-3 .ΣΕΤ.

Α.Ο ,ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ -Α.Ο.Ν.Σ ΜΙΛΩΝ: 2-3 ΣΕΤ.

                                                                                      

[ 2η'' ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ]: ΣΑΒΒΑΤΟ:24/10/.

Α.Ο.ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ -Ο.Π.ΡΕΘΥΜΝΟΥ:0-3.

Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ:0-3.

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΠΟΛΙΤΕΙΑ:1-3.

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΠΑΛΗΝΗ:2-3.

ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΗΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ Ν ΦΙΛ3-2.

                                                                                     

[3η''ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:]-ΣΑΒΒΑΤΟ:31/10/.

 Ο.Π.ΡΕΘΥΜΝΟΥ-  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ :3-0.

 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ:3-0.

ΙΩΝΙΚΟΣ - Α.Ο.ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ:3-0.

ΠΑΛΛΗΝΗ  -  ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ:3-0.

ΚΥΡΙΑΚΗ:01/10/.

ΠΟΛΙΤΕΙΑ - Ο.Φ.Η:3-1.

                                                                                    

[4η''ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:]  ΣΑΒΒΑΤΟ:14/11/

Α.Ο.ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-17:00.

Ο.Φ.Η.-ΠΑΛΛΗΝΗ-16:00.

Α.Ο.Ν.Σ.ΜΙΛΩΝ -ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ-18:00.

ΚΥΡΙΑΚΗ:15/11/

ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ-ΠΟΛΙΤΕΙΑ-13:00.

Ο.Π.ΡΕΘΥΜΝΟΥ-ΙΩΝΙΚΟΣ-16:00.